O Šlikovce

Popis budovy

Dům s orientačním číslem 20 ve Šlikově ulici byl postaven na samém začátku 20. století. V 90. letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí včetně injektáže základů budovy, ústředního topení, osvětlení nebo výměny dřevěných oken za plastová. V současné době prochází renovací každá nově pronajímaná kancelář. Tímto postupem můžeme vyhovět zájemcům o individuální přizpůsobení, např. koberce nebo barva malování ve firemních barvách.

Na každém ze čtyř pater budovy se nachází čtveřice dvoukanceláří, některé s možností spojení ve čtyři místnosti. Každá dvoukancelář se plochou pohybuje kolem 30 m2. Jedna místnost (tzv. před-kancelář) u většiny nájemců slouží buď jako malá konferenční místnost nebo pracoviště sekretářky. Do větší místnosti se pohodlně vejdou tři až čtyři robustní stoly s dostatečným prostorem pro skříňky a další nábytek. V některých před-kancelářích jsou instalované skříňové kuchyňky s dvouvařičem a ledničkou s mrazícím boxem.

Po budově je rozvedena síť 100 Mbps, která je připojena k internetu přes optický kabel. Rychlost je agregována podle počtu připojených uživatelů. Službu nám poskytuje společnost Dial Telecom na základě smlouvy s technickým zajištěním v řádu hodin. Individuálně je možné zřízení vlastní přípojky UPC s rychlostí až 250 Mbps a zapojení kabelové televize.


Proč mít kancelář ve Šlikovce

Úklid kanceláří v ceně

Když mluvíme o úklidu kanceláří, nemyslíme tím jen chodbu a společné prostory. Ve své kanceláři najdete každé ráno vysypaný koš, každou středu vyluxovaný koberec a několikrát za rok umytá okna pro lepší výhled.


Internet v ceně

Která firma dnes dokáže existovat bez internetu? V podstatě žádná, a proto jej bereme za samozřejmou a nutnou součást naší nabídky. Standardní připojení není žádné ADSL, ale profesionální služba společnosti UPC s vysokorychlostním programem pro firmy. Rychlost je agregována podle počtu připojených uživatelů.Možnost vlastních přípojek (xDSL, optika, ...)

Je-li internet pro vaše podnikání základním stavebním kamenem, možná zvolíte cestu individuálního připojení. Dial Telecom Vám nabídne profesionální internet ve vysokých rychlostech s vlastní IP adresou. UPC může dodat nejen rychlý internet pro transfer dat, ale také kabelovou televizi UPC pro chvíle odpočinku. Telefonica O2 pak nabídne standardní ADSL, ale rovněž služby jako IP Centrex.


Přebírka pošty v nepřítomnosti

Ne každý uzavře obchod od svého stolu. Budete-li potřebovat často jezdit, není nejmenší problém domluvit přebírku pošty v centrální kanceláři. Dostanete vlastní přihrádku, kde po příchodu svou poštu najdete. Navíc to nic nestojí.


Kamerový systém s připojením na pult centrální ochrany

„Oči“ profesionálního CCTV systému hlídají interiér budovy. Kamerový systém je umístěn na chodbách objektu a střeží tak kanceláře 24 hodin denně. Aby v případě narušení nebylo jediným efektem spuštění alarmu, je systém napojen na pult centrální ochrany security služby sídlící o ulici vedle.


Nedaleko Strahovského tunelu a tunelu Blanka

Někomu se ráno nechce do práce, ale neexistuje snad člověk, který by rád cestou do práce čekal v dopravní špičce. Šlikova ulice je umístěna několik set metrů od vjezdu do Strahovského tunelu, který je spojkou až k výjezdu na Mladou Boleslav. Tunel Blanka vás naopak přepraví do Troje během několika málo minut. Přes Vypich jste na letišti za 20 minut.


Základní kancelářský nábytek zdarma

Každý si rád vybaví kancelář dle svého vkusu. Někteří ale zpočátku podnikání řeší spíše prvotní náklady. Rádi Vám začátek ulehčíme zapůjčením základního kancelářského nábytku zdarma. Nebude sice asi v barvách Vašeho loga, ale bude to kvalitní a robustní nábytek SSI Schäfer.


My sami zde máme své firmy

Kromě nás (Letus, s. r. o. – provozovatel) sídlí ve Šlikově 20 i naše další společnosti BIOTRADEMagtrade, s. r. o. O čem to vypovídá? O tom, že o dům pečujeme a udržujeme jej dnes a denně. Pokud nastane např. výpadek internetu, neprodleně situaci řešíme, a když nám Pražské vodovody a kanalizace budou odpojovat vodu kvůli údržbě, oznámíme vám to několik dní předem.

Foto ze Šlikovky

Mapa