top of page
Obrázek WhatsApp, 2024-01-24 v 20.09.15_2a7a9a3b.jpg

O Šlikovce

Dům s orientačním číslem 20 ve Šlikově ulici byl postaven na samém začátku 20. století. Z původních bytů se v období totality stala kancelářská budova, když sem byly přesídleny kanceláře tehdejšího Výzkumného ústavu matematických strojů (VÚMV).

V 90. letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí včetně injektáže základů budovy, ústředního topení, osvětlení nebo výměny dřevěných oken za plastová. V posledních letech pak byla modernizována kotelna nebo instalována FVE o celkovém výkonu 11,04 kWp.

 

V současné době prochází renovací každá nově pronajímaná kancelář. Tímto postupem můžeme vyhovět zájemcům o individuální přizpůsobení, např. koberce nebo barva malování ve firemních barvách.

Na každém ze 4 pater se nachází čtveřice dvoukanceláří, některé s možností spojení ve čtyři místnosti.

 

Každá kancelář se plochou pohybuje okolo 30 m2. Menší místnost u většiny nájemců slouží buď jako malá konferenční místnost nebo pracoviště sekretářky. Do větší místnosti se pohodlně vejdou tři až čtyři pracovní stoly a stále zbývá prostor pro různé skříňky a další nábytek.

 

Ve všech kancelářích jsou už dnes připravené přípojky vody a odpadu pro zřízení kuchyňky, v některých jsou instalované skříňové kuchyňky s ledničkou a dvojvařičem.

_MG_0691-HDR.jpg
_MG_0687.jpg

Přímo ve Šlikově ulici se nachází tradiční břevnovská restaurace, která nabízí denní menu. 

V souběžné Bělohorské ulici pak najdete veškerou potřebnou vybavenost od pošty, různých bank, řeznictví, cukráren, kaváren, dvou lékáren a kanceláře Prahy 6 pro ověření podpisů bez fronty.

Zhruba 400m od Vaší kanceláře se pak nachází hotel Pyramida, který nabízí nejen 5* ubytování vašich hostů za rozumné ceny, ale také konference, Welness, kino, bazén, posilovnu a restauraci vyšší úrovně. 

Do Šlikovky se snadno dostanete autem. 3 minuty jízdy je vjezd do tunelu Blanka / Strahovského tunelu. Parkování přímo před domem je možné na kombinované (fialové) zóně. 

MHD pak zastupují tramvaje č. 22 a 25 (zast. Marjánka) nebo autobusy č. 149 a 143 (zast. Malovanka). Každá stanice je necelých 5 minut chůze od Šlikovky.

Na letišti budete (podle provozu) za 15 - 30 minut. Chcete si naopak od práce odpočinout v přírodě? Pár minut chůze máte park Ladronka navazující na oboru letohrádku Hvězda.

Bezpečnostní kamera

Kamerový systém

Hlídá veřejné prostory

Elektronická deska

Internet 500 Mpbs

Dostupný všem

Vakuové koberce

Úklid 3x týdně

Koše vysypeme za vás

Image by Michael Odelberth

Tunel Blanka

Pár set metrů daleko

otvor, úřadovna building, dveře

Kontrola vstupů

s evidencí docházky

bottom of page